wtorek, 3 marca 2009

Space Buddies / Gwiezdny Zaprzęg

"Pełne energii gadające szczeniaki Disneya powracają w zupełnie nowym filmie, który zabiera je tam, gdzie żaden szczeniak jeszcze nie dotarł - na księżyc! Zobacz, jak z pomocą kilku gwiezdnych, nowych przyjaciół ta nie-z-tego-świata przygoda, staje się małym krokiem dla psa, wielkim skokiem dla całej psiej rasy!
Przemieszczając się w zawrotnym tempie, unikając asteroidów i innych ciał niebieskich, szczeniaki wraz z dwójką nowych przyjaciół, Spudnickiem i Gravity muszą użyć całej swojej odwagi i pomysłowości, by ułożyć plany lądowania na księżycu i wrócić do domu. Czy im się to uda?
Pełen międzygalaktycznej akcji, ciepły i wzruszający film Gwiezdny zaprzęg to wspaniała opowieść o pracy w zespole i lojalności, która celebruje życiowe podróże i przyjaźnie podczas nich zawarte. To wielka psia zabawa, którą Twoja rodzina będzie chciała oglądać wiele razy.
"


Ponieważ od dzisiaj w stardollowym kinie (oczywiście w USA) promowany jest nowy film Space Buddies, kóry 16 marca ma się pokazać na DVD pomyślałam, że Wy również chcielibyście bliżej poznać bohatera dzisiejszej ubieranki czyli tego kudłatego psiaka.
Trailer oraz kadry z filmu można oglądnąć na oficjalnej stronie Space Buddies na platformie Disney'a.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz